ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СУЧАСНІ АГРАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ» – приватна біотехнологічна компанія, яка займається розробкою та інтеграцією інноваційних, екологічно безпечних мікробних препаратів у аграрне виробництво. Ми чудово усвідомлюємо, що отримання високих урожаїв за умов інтенсивних технологій не можливе без використання хімічних добрив та пестицидів, проте застосування лише хімічних засобів живлення і захисту рослин несе значну загрозу довкіллю і, найголовніше, нашому майбутньому поколінню. Саме тому ми особливу увагу звертаємо на розробку й активне впровадження біологічних добрив і пестицидів.
Основні принципи нашої роботи – використання новітніх наукових досягнень, власна сучасна науково-експериментальна база, належна організація виробництва продукції, а також обслуговування споживачів відповідно до їхніх вимог і потреб, що забезпечує підвищення ефективності виробничого процесу та отримання високоякісних урожаїв.
Компанія має власну колекцію штамів агрономічно корисної мікрофлори, що дозволяє нам створювати інокулянти практично під всі бобові, злакові та технічні культури, а також препарати для мобілізації калію, фосфору й інших важкодоступних елементів, засоби біологічного захисту рослин і препарати для відновлення родючості ґрунтів.
У компанії працюють 4 кандидати біологічних наук, із яких 2 мікробіологи, молекулярний біолог і фізіолог рослин.
Використання нашої продукції приводить до суттєвого підвищення урожаю і забезпечує високу ефективність виробничого процесу, проте ми продовжуємо вивчати нові можливості для реалізації продукційного потенціалу рослин у взаємодії з корисними мікроорганізмами та використовуємо отримані результати для вдосконалення нашої роботи й переходу на якісно новий рівень технологій вирощування сільськогосподарських культур.
Ряд розроблених нами препаратів уже пройшли успішні польові випробування і підтвердили високу ефективність на рівні кращих світових аналогів, що дозволяє нам із впевненістю пропонувати Вам співпрацю.
Одна з найбільших проблем, із якою стикається людство – дефіцит продовольства, викликаний глобальним ростом населення, яке до 2050 року за прогнозами має сягнути дев'яти мільярдів чоловік. Зростання врожайності, забезпечене "зеленою революцією", обмежене обсягами ріллі та дефіцитом вологи. Підвищення врожаїв за рахунок добрив і пестицидів є економічно та екологічно невиправданим, оскільки від 60% до 90% від загальної кількості внесених добрив втрачається і лише від 10% до 40% поглинається рослинами.
Звичайна інтенсифікація існуючих сільськогосподарських підходів не є стійким вирішенням проблеми продовольчої безпеки, що спонукає до пошуку і залучення у виробництво екологічно чистих технологій, які забезпечують високий та якісний урожай сільськогосподарських культур, що відповідає потребам споживачів, за одночасного зменшення обсягів використання хімічних речовин.
Пошук ефективних рішень для сільського господарства примусив дослідників поглянути по-новому на сферу агрономічно корисних мікроорганізмів. Ризобактерії, що сприяють росту рослин, прямо або опосередковано беруть участь в ефективному контролі розвитку сільськогосподарських культур. Вони стимулюють формування вегетативної маси за рахунок фіксації та мобілізації поживних речовин у ґрунті, синтезуючи численні регулятори росту, генеруючи захист рослин від фітопатогенів через регулювання кількості останніх або пригнічення їх активності, покращують структуру ґрунту і здійснюють його біоремедіацію шляхом секвестрування токсичних важких металів та зниження вмісту ксенобіотиків, зокрема пестицидів.
Такі мікроорганізми допоможуть прискорити розвиток рослин, підвищити їх стійкість до посухи, хвороб і шкідників, підвищити продуктивність і знизити залежність сільгоспвиробників від використання добрив та пестицидів. Застосування мікроорганізмів у сільському господарстві стане велетенським кроком у реалізації програми ефективного і безпечного ведення сільського господарства.
Саме цей факт спонукав агрохімічних гігантів вкладати суттєві кошти в біотехнологічні дослідження та переорієнтовувати свою діяльність на залучення агрономічно корисної мікрофлори у підвищення продуктивності сільськогосподарських культур. На сьогодні вже зареєстровано понад 149 мікробних препаратів, які ефективно використовуються з комерційною метою. Ринок біодобрив і біопестицидів у 2016 році оцінювався в більш ніж 3,2 млрд доларів США і, як очікується, перевищить 7 млрд доларів до 2019 року, демонструючи дворазові темпи річного зростання.
У майбутні десятиліття, на думку багатьох міжнародних експертів, сталий розвиток сільського господарства буде залежати від ефективного поєднання хімічних засобів живлення і захисту рослин та агрономічно корисних мікроорганізмів. Це потенційно може прискорити другу зелену революцію і стати новою «ЗОЛОТОЮ ЛИХОМАНКОЮ» у сільському господарстві.